FAQ


Często zadawane pytania.

Arbivest FAQ na temat naszego oprogramowania:


Ze względu na to, że oferujemy Ci zupełnie nowy sposób zwiększania kapitału z dużym zyskiem i prawie bez ryzyka, oczywiście codziennie pojawia się wiele pytań, które są nam zadawane. Z tego powodu stworzyliśmy tę stronę, aby odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszej technologii i formy inwestowania.


Co będzie dalej z moim kapitałem inwestycyjnym?

Wpłacasz pieniądze na konto bankowe w naszym partnerskim banku Postbank. Następnie przelejemy pieniądze na Twoje konto klienta w Arbivest. Z tego konta klienta nasze oprogramowanie realizuje transakcje na różnych giełdach papierów wartościowych na całym świecie. W bieżącym miesiącu pieniądze znajdują się w tych ogólnoświatowych, certyfikowanych miejscach handlowych, a zatem są w ciągłym obrocie dla Twojego zysku.

Raz w miesiącu kapitał z danego miesiąca jest księgowany z powrotem na konto, a zysk jest księgowany na koncie. Po zakończeniu okresu rozliczeniowego oprogramowanie rozpoczyna handel w kolejnym miesiącu.

Czy mogę wypłacić swoje pieniądze?

Tak, kapitał jest Twój i Ty decydujesz, co się z nim stanie! Na koniec miesiąca, to Ty decydujesz, ile pieniędzy chcesz mieć wypłacone. U nas nie ma okresów minimalnych.

Czy muszę samodzielnie obsługiwać oprogramowanie?

Nie, jako usługodawca w pełni dbamy o obsługę administracyjną i sprawne działanie oprogramowania oraz współpracującej z oprogramowaniem infrastruktury technicznej. Po prostu obserwujesz, jak każdego miesiąca oprogramowanie zwiększa Twój kapitał!

Jak bardzo bezpieczny jest ten system i arbitraż?

W świecie biznesu handel arbitrażowy jest uważany za formę inwestycji o najniższym ryzyku, ponieważ wszystkie dane są dostępne w momencie dokonywania transakcji.

Ponadto wprowadziliśmy różne mechanizmy zabezpieczające i reasekuracyjne, a więc robimy wszystko, aby zaoferować Państwu nie tylko najatrakcyjniejszą, ale i najbezpieczniejszą formę pomnażania pieniędzy na świecie.

W razie potrzeby możesz przeczytać na niezależnych stronach, co to jest arbitraż i dlaczego jest to prawdopodobnie najbezpieczniejsza forma zarządzania pieniędzmi.

  1. Wikipedia
  2. Admiralmarkets
W jaki sposób Arbivest zarabia pieniądze jako firma?

Rzeczywisty zysk, jaki generuje nasze oprogramowanie przy zainwestowanym kapitale, jest nieco wyższy niż gwarantowany w umowie zwrot. Z jednej strony finansujemy pełną infrastrukturę techniczną i kadrową, która jest niezbędna dla tak potężnego oprogramowania. Z drugiej strony, jako firma kompensujemy naturalne i technicznie uwarunkowane fluktuacje rzeczywistego zwrotu. Na zakończenie oczywiście pozostaje niewielki zysk dla firmy Arbivest.
Kliknij przycisk teraz, abyś i Ty mógł skorzystać z oprogramowania firmy Arbivest:
empty