Nasze zadanie


Zapewnienie opartej na technologii, konkurencyjnej i bezpiecznej alternatywy dla tradycyjnych inwestycji.
Historia


Przełom tysiąclecia.

Okres, w którym postęp technologiczny osiągnął niespotykaną wcześniej prędkość. Internet szybko rozprzestrzeniał się na całym świecie, największe firmy technologiczne rozpoczynały gwałtowny rozwój, a technologia fundamentalnie zmieniała całe dziedziny życia. Liderzy firmy Arbivest byli również w tym czasie w czołówce firm zajmujących się bezpieczeństwem IT w sektorze finansowym.

2010

Obecny dyrektor generalny Arbivest założył już kilka firm w Europie Wschodniej, z których wszystkie zajmują się infrastrukturą techniczną w sektorze finansowym.

2015

Przełom w rozwoju FinTech.Jest około dziesięć lat późniejszy niż w wielu innych dziedzinach, sektor finansowy również ulega diametralnej rewolucji technologicznej.Zespół Arbivest opracowuje pierwszy prototyp niezwykle wydajnego oprogramowania analitycznego.

2018

Powstaje pomysł stworzenia Arbivest. 20 lat technologicznego know-how doprowadziło do opracowania oprogramowania transakcyjnego i analitycznego do użytku własnego.

2020

Już teraz 500 inwestorów osiąga zyski. Arbivest jest niezależną firmą. 

2021

Nasza technologia przynosi inwestorom tak dobre wyniki, że już teraz rozszerzamy działalność na cały świat.


Nasza zasada


Marka Arbivest oznacza oparty na technologii i całkowicie nowy rodzaj inwestycji. 

Jako firma technologiczna działająca w oparciu o dane, nie zatrudniamy ludzi "handlujących" lub "spekulujących" pod wpływem emocji, którzy najpierw muszą obserwować rynek, aby podjąć decyzję - zamiast tego nasze oprogramowanie generuje zyski bezpośrednio dla Ciebie po obliczeniach przeprowadzanych w czasie rzeczywistym.

Jest to bardziej efektywne, bezpieczniejsze i bardziej obliczalne niż kiedykolwiek wcześniej - ponieważ jesteśmy całkowicie niezależni od stron trzecich.


Nasza filozofia


Wierzymy, że w XXI wieku technologia jest odpowiedzią na niemal wszystkie pytania i problemy współczesnego społeczeństwa. Widać to również w sektorze majątkowym. W czasach niskich stóp procentowych, niestabilnych rynków i baniek spekulacyjnych - również dzięki technologii - stworzyliśmy rozwiązania i alternatywy w dziedzinie pomnażania pieniędzy, które znacznie przewyższają znane dotychczas możliwości.

Kariera


Niedługo będziemy mieć ciekawe prace.

Presa


O Arbivest pisano już kilkakrotnie w prasie branżowej (stale aktualizowanej):

Źródłem jest renomowany portal finansowy Comparic. Ten portal finansowy ma 1 mln odsłon miesięcznie i zajmuje 9. miejsce w Polsce w kategorii finanse. Fakty i liczby można sprawdzić tutaj: Comparic ZDF-Comparic
Kliknij przycisk teraz, abyś i Ty mógł skorzystać z Arbivest:
empty